Про це та інше слухали на засіданні виконавчого комітету сьогодні, 22 вересня

Про хід підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років        доповідав  Олександр Лозовський, начальник відділу житлово-комунального господарства.

За його інформацією підготовлено з видачею паспортів готовності до опалювального періоду 153 житлових будинки із 160 (148 будинків, що обслуговуються КП «Жилсервіс» та 5 будинків ЖБК «Первомай та «Первомай-1») 96 %.

Комунальники провели:

- 28 поточних ремонтів покрівель (133 %);

-ремонт 91 внутрішньобудинкової системи постачання теплової енергії (96%).

-ремонт  81 систем холодного водопостачання (93 %);

-ремонт 97 внутрішньобудинкових систем електропостачання (94 %).

Завершено післяремонтні гідравлічні випробування теплових мереж, виявлені дефекти трубопроводів усунуті, завершуються планові роботи з ремонту мереж на теплоізоляції.

Завершено щорічні роботи з підготовки обладнання  12-х котелень на 100 %.

Рівень підготовки котельні ПП «Теплосервіс ЛТД», яка обслуговує Первомайську ЦРЛ - 100 %.

Також стовідсотково підготовлено  водопровідну та каналізаційну насосні станції, каналізаційні очисні споруди та артезіанські свердловини.

Підготовка  об’єктів дорожньо-мостового господарства:

На поточні ремонти доріг міста місцевим бюджетом виділено 2 000,00 тис. грн.

На даний час виконуються роботи з «Реконструкції перехрестя вул. Харківська – вул. Соборна» підрядником Дочірнє іноземне підприємство «ДНІПРОДОР» на суму 7 996  180,74 грн.

Заготовлено протиожеледні матеріали, підготовлено 4 одиниці снігоприбиральної техніки з 6 одиниць.

Бюджетна сфера: 17 закладів освіти готові на 100%

Загальний рівень підготовки лікарні становить 80 %.

Пошкодження системи централізованої системи, які було виявлено під час гідравлічних випробувань, усунуто. Система централізованого опалення підготовлена на 80 %.

До осінньо-зимового періоду заплановано підготувати 11 закладів культури.

На альтернативних видах палива опалюються дві будівлі, в яких розміщені 4 заклади культури: Грушинський будинок культури та сільська бібліотека, Ржавчицький будинок культури та бібліотека.

В холодний сезон на  території міста Первомайський заплановано 2 стаціонарні пункти обігріву населення з цілодобовим режимом роботи

На засіданні  встановили тариф ПП «Теплосервіс ЛТД» на виробництво теплової енергії , затвердили  протокол постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та протокол  засідання громадської комісії з житлових питань.

Директор КП «Жилсервіс» Владислав Ключка доповідав по проєкту рішення щодо коригування вартості послуг з управління багатоповерховими будинками. Члени виконкому підтримали це рішення.

У зв’язку з перерозподілом посадових обов’язків були внесені  зміни до cкладу комісії по наданню матеріальної допомоги

малозабезпеченим громадянам та особам, звільненим з місць позбавлення волі.

Також  внесли зміни до рішення, яке стосувалось організації проведення призову громадян України на строкову військову службу. Відтепер посаду «військовий комісар Первомайського об’єднаного     міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Харківської     області» змінено на «начальник 1 відділу Лозівського районного    територіального центру комплектування та соціальної підтримки Харківської області».

Члени виконкому прийняли рішення за зверненнями громадян про  передачу квартир та кімнат у приватну власність та надали дозвіл  на видалення одного дерева по  вулиці Кільцева, буд.7.

В завершенні засідання виступив міський голова Микола Бакшеєв. Він розповів про рішення, прийняте на сьогоднішньому засіданні комісії ТЕБ та НС  щодо переведення деяких закладів освіти на дистанційне навчання. Детальніше про це буде висвітлено додатково на сайті міської ради та в соцмережі. А 23 вересня, після завершення чергової сесії міської ради (приблизно 17-00) буде проведено прямий ефір з міським головою на цю тему.

Альбом: Засідання виконавчого комітету: Як місто підготувалось до осінньо-зимового періоду?
Дата публікації: 15:31 22.09.2021