Офіційно про «жовтий» рівень епіднебезпеки

З 23 вересня в усіх регіонах України встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки. Первомайська міська територіальна громада не є виключенням.

21 вересня у м.Київ на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення про встановлення «жовтого» рівня епіднебезпеки по всій території України. Причина – різке погіршення ситуації з захворюванням на COVID-19.

Сьогодні, 22 вересня 2021 року, на екстрене засідання зібралась місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Було ухвалено ряд важливих рішень про роботу закладів медицини, освіти, культури та ін.

Особливу увагу члени комісії приділили роботі закладів освіти всіх рівнів.

Вирішили: 1.1 З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби  COVID-19 серед викладачів та учнів закладів та установ освіти Первомайської міської територіальної громади перевести на дистанційне (змішане) навчання ліцеї № 5, 7.

1.2 Ліцеї № 2, 3, 6 та Ржавчицьку філію ліцею № 3 й  Грушинську філію ліцею № 3, а також  заклади дошкільної освіти залишити на очній формі навчання.

Заклади позашкільної освіти поки працюють у звичайному режимі. Вивчається питання з їх подальшої роботи.

УВАГА! Графік роботи навчальних закладів конкретних ліцеїв на 23-27.09.2021р.  буде оприлюднено окремо!

Також у межах «жовтого» рівня  в громаді заборонено, зокрема, проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території, заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць, заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів тощо. Водночас вимоги до жовтого рівня є пом’якшеними для вакцинованих осіб. Особливу увагу на засіданні звернули на охоплення вакцинацією працівників освіти, працівників підприємств, установ та організацій Первомайської міської територіальної громади.

Детальніше у протоколі №9 від 22 вересня 2021 року  засідання місцевої комісії з  питань  ТЕБ  і  НС додатково.

Дата публікації: 17:01 22.09.2021
Нові та оновлені сторінки
Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП Первомайська центральн   21.10.2021
Кількість запитів за вересень 2021 року   21.10.2021