Освітній процес в кожному ліцеї через введення «жовтого» рівня епідемічних обмежень буде постійно змінюватись!
Освітній процес в кожному ліцеї через введення  «жовтого» рівня епідемічних обмежень буде постійно змінюватись!

Освітній процес в кожному ліцеї через введення «жовтого» рівня епідемічних обмежень буде постійно змінюватись!

Це залежить від багатьох факторів, найважливіші з яких є рівень захворюваності учнів та відсоток вакцинації педагогічних колективів.

Шановні батьки та учні  закладів освіти Первомайської  громади!

Освітній процес в кожному ліцеї через введення  «жовтого» рівня епідемічних обмежень буде постійно змінюватись! Це залежить від багатьох факторів, найважливіші з яких є рівень захворюваності учнів та відсоток вакцинації педагогічних колективів.

Зверніть увагу і на те, що окремі класи в одному і тому ж ліцеї  можуть  навчатися по-різному. Рішення про очну чи дистанційну форму навчання класу прийматиме адміністрація  закладу освіти.

У зв’язку з цим, пропонуємо звертати увагу на інформацію, що міститься на окремих сайтах навчальних закладів та тримати зв'язок зі своїм вчителем та класним керівником!

Адреси сайтів закладів освіти можна знайти на офіційному сайті Первомайської  міської ради за посиланням: https://pervom-rada.gov.ua/info/page/3819

Бережіть себе, своїх близьких та будьте здорові!

Переглядів: 578
Дата публікації: 17:34 23.09.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>