Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму
Звіт про проведену роботу відділом  культури і туризму

Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму

За період з 20.09 – 24.09.2021 року

З 17 по 23 вересня 2021 року КЗ «Первомайський міський Палац культури «Хімік»» провів наступну роботу:

-  на території Олексіївської фортеці було проведено сімейний етно-фестиваль «Олексіївська фортеця» за участі артистів  та аматорів ПК «Хімік», працівників відділу культури і туризму, етно- рок- поп гуртів,  майстрів ужиткового мистецтва  Харківщини та Полтавщини тощо.

- народний театр «Сучасник » з виставою «Я не лялька» взяв участь  у відкритому фестивалі аматорських театрів ім..В.К. Гужви  «В кулісах душі»;

- триває підготовка до найближчих масових заходів: День працівників освіти, День людей літнього віку, POKEMON FEST,  День працівників соціальної сфери.

Протягом звітного періоду комунального закладу КЗСМО «Первомайська школа мистецтв» проводилась наступна робота:

- на музичному відділенні та художньому відділі уроки проводяться за розкладом;

-  у КЗСМО «Первомайська школа мистецтв» розпочала свою роботу  група самоокупності для дорослих та група раннього мистецького розвитку для дітей з 3 років.

Первомайський краєзнавчий музей прийняв участь у фестивалі «Олексіївська

фортеця». Для гостей родинного свята була представлена інсталяція з фондів музею.

До Міжнародного дня миру, в Первомайському краєзнавчому музеї відбулася

миротворча акція «Дзвін Миру».

18 вересня 2021 року працівники бібліотек взяли участь у фестивалі «Олексіївська фортеця». В період з 19 по 23 вересня бібліотеки обслуговували користувачів, оформлювали книжкові виставки, працювали з книжковим фондом, готували та публікували дописи в соцмережі про роботу бібліотек.

Центральними бібліотеками ведеться робота з підготовки проміжного звіту для Українського інституту книги про використання отриманих книжкових видань, придбаних державною установою «Український інститут книги» для поповнення бібліотечних фондів у 2020 році.

В бібліотеці для дітей проведена екскурсія для учні початкового класу ліцею № 2.

В Грушинській бібліотеці обладнана виставка: "Партизанський рух на Первомайщині в роки Другої світової війни" (до Дня партизанської слави). Триває підготовка до літературної вітальні та засідання клубу любителів кіно.

В Ржавчицькій бібліотеці готуються заходи до Дня людей похилого віку та Дня  працівників освіти .

Грушинським СБК проводились масові заходи – дискотеки, перегляд мультфільмів та підготовка до Дня людей похилого віку.

Ржавчицький СБК проводить репетиції до Дня людей  віку.

Всі заклади культури працюють з дотриманням маскового режиму.

Начальник відділу культури і туризму                     Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт про проведену роботу відділом  культури і туризму
Дата публікації: 10:53 28.09.2021