Вітання міського голови Миколи Бакшеєва до дня людей похилого віку та Дня ветерана.
Вітання міського голови Миколи Бакшеєва до дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Вітання міського голови Миколи Бакшеєва до дня людей похилого віку та Дня ветерана.

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Дорогі наші ветерани та люди золотого віку!

Ця дата – не нагадування про вік людини, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам та матерям, бабусям й дідусям, ветеранам війни, праці, пенсіонерам  і взагалі всім літнім людям за внесок в розвиток нашої громади, за багаторічну працю, доброту та мудрість!

Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви не розгубили протягом життя. Ви – наш приклад мудрості, відваги, честі та поваги!

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього!

Нехай ваш золотий вік  буде яскравим та сонячним, сповненим душевним теплом, родинним затишком, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей, онуків, правнуків! Миру вам, оптимізму і добробуту!

 

З повагою

Голова громади   Микола БАКШЕЄВ

 

Переглядів: 310
Дата публікації: 07:10 01.10.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>