Дорогі наші ветерани та люди золотого віку!
Ця дата – не нагадування про вік людини, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам та матерям, бабусям й дідусям, ветеранам війни, праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за внесок в розвиток нашої громади, за багаторічну працю, доброту та мудрість!
Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви не розгубили протягом життя. Ви – наш приклад мудрості, відваги, честі та поваги!
Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього!
Нехай ваш золотий вік буде яскравим та сонячним, сповненим душевним теплом, родинним затишком, увагою і турботою близьких!
Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей, онуків, правнуків! Миру вам, оптимізму і добробуту!
З повагою
Голова громади Микола БАКШЕЄВ