З 27.09 - 01.10. 2021 року комунальним закладом «ПМПК «Хімік»» була проведена наступна робота:
- Народний театр «Сучасник» з виставою «Я не лялька!» взяв участь у Відкритому фестивалі аматорських театрів ім. В.К.Гужви «В кулісах душі» та отримав дипломи за акторську роботу, за «вірність театральним традиціям», за «творчий пошук» та відзнаку аматорського журі фестивалю,
- на великій сцені ПК «Хімік» відбувся святковий концерт до Дня працівника освіти,
- триває підготовка та репетиції до найближчих масових заходів: День людей поважного віку, Покемонфест, День соціального працівника тощо.
У КЗСМО «Первомайська школа мистецтв» на музичному відділенні та художньому відділі уроки проводяться за розкладом.
Продовжує роботу група самоокупності для дорослих та група раннього мистецького розвитку для дітей з 3 років .
На 3 поверсі музичного відділення КЗСМО «Первомайська школа мистецтв» презентовано виставку дитячих малюнків учнів художнього відділу з нагоди Дня працівників освіти.
На 2 поверсі КЗ ПМПК «Хімік» презентовано виставку дитячих малюнків учнів художнього відділу з нагоди Дня працівників освіти.
Протягом тижня бібліотеками громади проведено: час інформації та відео-портрет М. Грушевського «Літописець української історії» (центральна бібліотека), рекламна акція з промоції читання, присвячена Всеукраїнському дню бібліотек «Я люблю бібліотеку» (бібліотека для дітей), свято до Дня людей поважного віку та Дня вчителя (Ржавчицька та Грушинська сільські бібліотеки).
За тиждень Грушинський СБК провів 4 масових заходів, де було присутніх 38 ,а саме: мультфільм на замовлення - було присутніх 5 діток; дискотека – було 11 підлітків: танці танці – 18 підлітків; вечір тенісу – 4 дорослих. Продовжується підготовка до осіннього балу. В Ржавчицькому СБК проведено генеральні репетиції до Дня людей поважного віку. Проведено дискотеки для молоді.
В усіх закладах культури проводяться профілактичні заходи щодо попередження захворювання на COVID – 19. Дотримується масковий режим.
Начальник відділу культури і туризму Ольга ПАВЛОВА