Про недержавне пенсійне забезпечення
Про недержавне пенсійне забезпечення

Про недержавне пенсійне забезпечення

Система недержавного пенсійного забезпечення – це складова частина системи накопичувального пенсійного забезпечення, яка ґрунтується на засадах добровільної участі фізичних та юридичних осіб

   У 2004 році на вимогу ЄС були внесені зміни в пенсійне Законодавство України. З 2004 року у нас, так само як у Європі, існує три рівня пенсійного забезпечення: державна пенсія, і два нових види пенсій - накопичувальні.
   Другий рівень - накопичувальна пенсія від роботодавця і третій, довічна або приватна пенсія.
   З яким рівнем, в основному, пов'язано рішення пенсійного забезпечення людини?
   Державна пенсія або так звана солідарна не в змозі забезпечити життєвий рівень людини. Державний пенсійний фонд - це найбільша фінансова піраміда не тільки в Україні, а й в усьому світі. Вона існує за рахунок солідарності працюючих і пенсіонерів, одніплатять, другі отримують. Двадцять років тому, коли на одного пенсіонера припадало 5 працюючих, вона нормально функціонувала, в даний час це співвідношення змінилося, як дзеркальне відображення. За офіційними даними дефіцит ДПФ в Україні становить 200 млрд грн., В дійсності ця цифра, за оцінкою фахівців, в 2 рази вище.
   Саме тому, у всьому цивілізованому світі, вже давно перейшли до накопичувальних пенсій. Історія деяких накопичувальних страхових зарубіжних компаній, які працюють на фінансовому ринку України з 2002 року, налічує понад 150 років.
Другий рівень. Накопичувальна пенсія від роботодавця, термін введення, якій неодноразово переноситься, починаючи з 2011 року, не в змозі кардинально поліпшити пенсійне забезпечення людини. Плановані відрахування на особистий накопичувальний рахунок працюючого, складають всього лише до 7% і обмежені за віком, для осіб до 35 років.
Третій рівень, довічна або приватна пенсія, не вимагає ні трудового ні страхового стажу. Людина сама визначає вік виходу на пенсію і суму пенсії, програми розраховані до 75 річного віку.
   В наше життя все більше входять європейські стандарти, як у технічній, економічній сферах, так і в соціальній. Одним з таких стандартів і є приватна пенсія. Це візитна картка відповідальності людини за свій капітал, за свою сім'ю, за своє здоров'я. 
Реформа місцевого самоврядування, підвищила вимоги і створила нові можливості для відродження сучасної системи соціального захисту жителів територіальних громад на основі виконання Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення».
   За матеріалами голови комітету з фінансової і соціальної політики, доцент політичної економії Віктора Валентіенка
Переглядів: 63
Дата публікації: 16:02 18.10.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
УВАГА! РОЗРОБЛЕНО ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ   24.01.2022
Оголошення про проведення електронного аукціону з продажу нежитлової будівлі за адресою: Харківська    21.01.2022
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта комунальної власнос   21.01.2022
Кількість запитів за грудень 2021 року   19.01.2022
ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору виконавців комплексу робіт із землеустрою, оцінки зем   18.01.2022
Плани роботи відділу   18.01.2022
ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експерт   18.01.2022
Оголошення про проведення повторного аукціону із зниженням стартової ціни Громадського будинку з гос   14.01.2022
Оголошення про проведення повторного аукціону із зниженням стартової ціни нежитлової будівлі стомато   14.01.2022
АТ “Державний ощадний банк України” востаннє дозволив до 1 квітня 2022 року використання платіжних к   13.01.2022
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>