Первомайська центральна районна лікарня увійшла в перелік лікарень, які першими будуть приймати пацієнтів з коронавірусом

Національна служба здоров’я України https://nszu.gov.ua визначила 240 медичних закладів для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Це – лікарні першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом

Відповідно до даних, які отримала НСЗУ, Первомайська ЦРЛ має необхідне обладнання, щоб надавати допомогу хворим на коронавірус. А саме: передбачено 7 місць  ізоляції хворих, загальне число ліжко-місць -120, 10 інфекційних ліжко-місць та 5 ліжко-місць, які можуть бути розгорнуті в разі потреби. У лікарні 5 апаратів штучної вентиляції легень, 6 ліжко-місць у відділенні інтенсивної терапії.

У медичному закладі працює 4 лікарі-анестезіологи  та 15 лікарів — інфекціоністів, терапевтів та педіатрів.

У Міністерстві охорони здоров’я наголошують, що перелік лікарень сформований для госпіталізації пацієнтів, стан яких погіршується. Пацієнти, які відчувають симптоми COVID-19, не можуть звертатися самостійно до цих закладів охорони здоров’я. Це може загрожувати їхньому здоров’ю. При виявленні симптомів COVID-19 пацієнтам потрібно зателефонувати своєму сімейному лікарю. А за наявності важких симптомів – температура вище 38, яка не збивається, та утруднене дихання — дзвонити на «103».

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/239 | Переглядів: 572Дата публікації: 14:25 30.03.2020
Версія для слабо- зорих