Про виконання місцевого бюджету Первомайської міської територіальної
громади за 9 місяців 2021 року доповіла начальник фінансового управління
Алла Корєнєва.
Після схвалення звіту на виконкомі його буде надано на розгляд та затвердження міській раді.
Далі заслухали інформацію начальника відділу, адміністратора центру надання адміністративних послуг Людмили Косінової, яка доповіла про стан надання адміністративних послуг центром.
Зокрема в ЦНАП в цьому році:
- створено 2 віддалених робочих місця адміністраторів в селах Грушине та Ржавчик;
- організовано підключення всіх адміністраторів до автоматизованої системи державного земельного кадастру та програмного комплексу «Соціальна громада»;
-отримано 300,00 тис. грн. державної субвенції на придбання обладнання для видачи паспортів громадянина України в формі ID-картки та закордонного паспорта громадянина України та ін.
Центр надає 270 адміністративних послуг.
За 9 місяців 2021 року ЦНАП відвідало 15070 заявників, що на 46,2% більше ніж за аналогічний період 2020 року. З загальної кількості відвідувачів, які висловили свою думку 99,5 % задоволені якістю надання адміністративних послуг.
В ході засідання:
- були внесені зміни до місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій;
-втратило чинність Положення про порядок розміщення, встановлення та експлуатації технічних елементів телекомунікаційних мереж (інтернету, кабельного телебачення), охоронних засобів, інших пристроїв на будівлях та спорудах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Первомайський та плати за використання вищевказаних об’єктів;
-втратило чинність рішення про склад конкурсної комісії з питань часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів та Порядку відшкодування;
-припинив діяльність тендерний комітет виконавчого комітету Первомайської міської ради.
Члени виконкому створили комісію, яка обстежить зелені насадження в 3 мікрорайоні біля будинку №5; вирішили питання за зверненнями громадян щодо вирішення житлових питань та розглянули питання щодо захисту прав дітей.