Комунальний заклад «Первомайський міжшкільний ресурсний центр Первомайської міської ради Харківської області» доєднався до Європейського тиждень сталої енергії 2021 на Первомайщині. Закладом освіти проведений семінар на тему: «Збереження сталої енергії – справа кожного учня». На запитання: «Які існують шляхи збереження енергоресурсів та охорони природного навколишнього середовища у транспортній галузі?» учні надали оригінальні відповіді через творчі роботи.
Таким чином, з’ясували, що шляхами збереження енергоресурсів та охорони природного навколишнього середовища у транспортній галузі є енергетичний перехід, де переважають відновлювані джерела енергії. Тільки тоді транспортні засоби будуть повністю стійкими та екологічно чистими, оскільки електричний автомобіль ‒ це транспортний засіб, який живиться від одного або декількох двигунів, які використовують електроенергію, що зберігається в акумуляторних батареях, і перетворюють її в кінетичну енергію.
Керівниками гуртків будинку дитячої та юнацької творчості (БДЮТ) в рамках Європейського тижня сталої енергії для вихованців гуртків «Сувенір» та «Умілі ручки» було проведено майстер-клас «Знайди енергію» по виготовленню паперових вітрячків. Паралельно проведена бесіда з використанням ІКТ-технологій «Альтернативні джерела енергії»
Керівниками гуртків будинку дитячої та юнацької творчості в рамках Європейського тижня сталої енергії було проведено майстер-класи«Непотрібним речам нове життя»: «Іграшка-подушка з відходів швацького виробництва», «Декупаж коробки», «Декупаж скляних предметів»
Робота з дітьми проходила дистанційно, з використанням сторінки Facebook та персональних сторінок соціальних мереж педагогів.
Триває конкурсу «Моя енергоефективна родина», подача фотографій, презентацій, колажів та відеороликів на тему енергозбереження. Мета конкурсу: популяризація ефективного використання енергетичних ресурсів та обмін досвідом серед родин Первомайської громади з охорони довкілля.
Термін проведення: з 25 – 29 жовтня (до 12:00) 2021 року.
Роботи надсилати на електрону адресу закладу: bdiut@ukr.net