День3.Частина1. Заклади відділу освіти також долучаються до проведення Європейського тижня сталої енергії 2021.

Європейський тиждень сталої енергії 2021 на Первомайщині

Комунальний заклад «Первомайський міжшкільний ресурсний центр Первомайської міської ради Харківської області» доєднався до Європейського тиждень сталої енергії 2021  на Первомайщині. Закладом освіти проведений семінар на тему: «Збереження сталої енергії – справа кожного учня». На запитання: «Які існують шляхи збереження енергоресурсів та охорони природного навколишнього середовища у транспортній галузі?» учні надали оригінальні відповіді через творчі роботи.

Таким чином, з’ясували, що шляхами збереження енергоресурсів та охорони природного навколишнього середовища у транспортній галузі є енергетичний перехід, де переважають відновлювані джерела енергії. Тільки тоді транспортні засоби будуть повністю стійкими та екологічно чистими, оскільки електричний автомобіль ‒ це транспортний засіб, який живиться від одного або декількох двигунів, які використовують електроенергію, що зберігається в акумуляторних батареях, і перетворюють її в кінетичну енергію.