Відбувся онлайн-вебінар "Гранти для модернізації житлових будинків. Програма "Енергодім" від Фонду Енергоефективності" для ОСББ та мешканців громади.
Відбувся онлайн-вебінар \"Гранти для модернізації житлових будинків. Програма \"Енергодім\" від Фонду Енергоефективності\" для ОСББ та мешканців громади.

Відбувся онлайн-вебінар "Гранти для модернізації житлових будинків. Програма "Енергодім" від Фонду Енергоефективності" для ОСББ та мешканців громади.

В рамках проведення Європейського тиждня сталої енергії на Первомайщині

Чому не треба затягувати з заходами з енергозбереження в своїх будинках?

  • будинок з часом зношується
  • кількість аварійних випадків збільшується
  • комунальні послуги зростають
  • втрати коштів на опаленні збільшуються (економія відсутня)
  • вартість матеріалів, робіт та модернізації будинку зростає.

Термомодернізація будинків призведе до:

  •  економії споживання енергетичних ресурсів у будинку
  • збільшення комфорту та покращення мікроклімату у квартирах
  •  збільшення терміну експлуатації будинку
  • покращення естетичного вигляду будинку
  • зменшення рахунків за послуги

Де взяти гроші? Доступна програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім»(пакет А і пакет Б). Детальніше в відео нижче.

https://www.youtube.com/watch?v=HBwMDZNPzQ8

Переглядів: 372
Дата публікації: 16:44 28.10.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>