Відбулась чергова сесія міської ради
Відбулась чергова сесія міської ради

Відбулась чергова сесія міської ради

28 жовтня, як і планувалось, в міській раді пройшла 18 сесія 8 скликання

Перед початком сесії міський голова Микола Бакшеєв вручив подяки компанії «ТЕРРА» та «Орількалатінвест» за вагомий внесок та активну участь у підготовці та проведенні фестивалю «Олексіївська фортеця». Потім міський голова привітав всіх зі святом – 77-ю річницею визволення України від фашистських загарбників.

Далі на сесії заслухали інформацію про виконання місцевого бюджету Первомайської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року та внесли зміни до нього.

Також внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Первомайської міської територіальної громади на 2021 рік.

Прогнозується:

-придбання обладнання для харчоблоків Первомайських ліцеїв № 6 та  № 7 (за рахунок залишку освітньої субвенції ) - 42,422 тис.грн.

-придбання обладнання для їдалень закладів загальної середньої освіти (за рахунок залишку освітньої субвенції) - 104,160 тис.грн.

-здійснення технічного і авторського наглядів по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі ліцею № 7 -      131,391 тис.грн.

-проведення експертизи проєктів капітальний ремонт зі створення та влаштування автоматичної пожежної сигналізації в дошкільному закладі №10, №16, №5 та №17 -   12,960 тис.грн.

Під час  сесії депутати:

- затвердили  Положення «Про бюджет участі (громадський бюджет) в Первомайській міській територіальній громаді» та  Положення про старосту;

- внесли зміни до Структури та загальної чисельності апарату  Первомайської  міської ради та її виконавчих органів (скоротили 12,5 штатних одиниць);

- визначили уповноважений орган за підготовку та  проведення конкурсу на посаду директора ліцею №2 Первомайської міської ради Харківської області» та затвердили склад конкурсної комісії;

- прийняли у комунальну власність кисневі концентратори

-дали згоду на придбання двокімнатної квартири для тимчасового проживання переселенців

Далі опрацювали блок майнових питань і вирішили:

-приватизувати шляхом продажу на аукціоні з умовами об’єкт малої приватизації - громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами по вулиці Гагаріна,5;

-  продовжити договір оренди  міському архіву з орендною платою 1 гривня за рік (в будівлі ПКП «Тепломережі»);

Частина земельних питань залишилась невирішеною.

Також деякі опозиційні депутати не підтримали рішення про згоду на порушення справи про банкрутство Первомайського комунального виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства (борг підприємства 20 млн грн.).

Фахівці пояснювали всім депутатам, що громада тепер буде накопичувати заборгованість, і виплачувати її потрібно з місцевого бюджету, а це 20% всього бюджету громади. Але частина депутатів залишилась при своєму.

Альбом: Відбулась чергова сесія міської ради
Альбом: Відбулась чергова сесія міської ради
Альбом: Відбулась чергова сесія міської ради
Альбом: Відбулась чергова сесія міської ради
Альбом: Відбулась чергова сесія міської ради
Альбом: Відбулась чергова сесія міської ради
Альбом: Відбулась чергова сесія міської ради
Альбом: Відбулась чергова сесія міської ради
Переглядів: 796
Дата публікації: 16:13 28.10.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>