Перед початком сесії міський голова Микола Бакшеєв вручив подяки компанії «ТЕРРА» та «Орількалатінвест» за вагомий внесок та активну участь у підготовці та проведенні фестивалю «Олексіївська фортеця». Потім міський голова привітав всіх зі святом – 77-ю річницею визволення України від фашистських загарбників.
Далі на сесії заслухали інформацію про виконання місцевого бюджету Первомайської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року та внесли зміни до нього.
Також внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Первомайської міської територіальної громади на 2021 рік.
Прогнозується:
-придбання обладнання для харчоблоків Первомайських ліцеїв № 6 та № 7 (за рахунок залишку освітньої субвенції ) - 42,422 тис.грн.
-придбання обладнання для їдалень закладів загальної середньої освіти (за рахунок залишку освітньої субвенції) - 104,160 тис.грн.
-здійснення технічного і авторського наглядів по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі ліцею № 7 - 131,391 тис.грн.
-проведення експертизи проєктів капітальний ремонт зі створення та влаштування автоматичної пожежної сигналізації в дошкільному закладі №10, №16, №5 та №17 - 12,960 тис.грн.
Під час сесії депутати:
- затвердили Положення «Про бюджет участі (громадський бюджет) в Первомайській міській територіальній громаді» та Положення про старосту;
- внесли зміни до Структури та загальної чисельності апарату Первомайської міської ради та її виконавчих органів (скоротили 12,5 штатних одиниць);
- визначили уповноважений орган за підготовку та проведення конкурсу на посаду директора ліцею №2 Первомайської міської ради Харківської області» та затвердили склад конкурсної комісії;
- прийняли у комунальну власність кисневі концентратори
-дали згоду на придбання двокімнатної квартири для тимчасового проживання переселенців
Далі опрацювали блок майнових питань і вирішили:
-приватизувати шляхом продажу на аукціоні з умовами об’єкт малої приватизації - громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами по вулиці Гагаріна,5;
- продовжити договір оренди міському архіву з орендною платою 1 гривня за рік (в будівлі ПКП «Тепломережі»);
Частина земельних питань залишилась невирішеною.
Також деякі опозиційні депутати не підтримали рішення про згоду на порушення справи про банкрутство Первомайського комунального виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства (борг підприємства 20 млн грн.).
Фахівці пояснювали всім депутатам, що громада тепер буде накопичувати заборгованість, і виплачувати її потрібно з місцевого бюджету, а це 20% всього бюджету громади. Але частина депутатів залишилась при своєму.