Під час тренінгу учасники дізнаються про базові принципи і характеристики соціального підприємництва, розроблять власні концепції соціальних підприємств, та опрацюють основні етапи, необхідні для створення та розвитку соціального підприємства. Програма заходу у додатку до листа.
До участі у тренінгу запрошуються засновники та активісти соціального підприємництва, представники громадських організацій, які бажають монетизувати деякі напрямки своєї діяльності, а прибуток спрямувати на зміцнення організаційної спроможності своєї організації чи навчання членів організації; для спільнот людей з інвалідністю, для соціально відповідального бізнесу, а також для всіх зацікавлених, хто бажає розібратися з таким явищем як соціальне підприємництво.
Тренер - Микола Колодяжний, сертифікований тренер із соціального підприємництва.
Реєстрація відкрита за посиланням до 7 листопада 2021 року:
https://forms.gle/PvjHdapkRVXnKK8f8
Тренінг організовано проєктом «Підвищення спроможності закладів до впровадження інноваційних процесів» реалізується ГО «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет» в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.