Інформація про заходи, що вживаються для недопущення розповсюдження корона вірусної хвороби COVID-19 на території Первомайської міської територіальної громади
Інформація про заходи, що вживаються для недопущення розповсюдження корона вірусної хвороби COVID-19
на території Первомайської міської територіальної громади

Інформація про заходи, що вживаються для недопущення розповсюдження корона вірусної хвороби COVID-19 на території Первомайської міської територіальної громади

Інформація Управління Лозівського району Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області

Впродовж жовтня 2021 року фахівцями  Управління  Лозівського району Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області проведено 194 моніторингових  перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних вимог, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від  09 грудня 2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами; постановами Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020р. №№ 17, 20;  від 25.08.2021 №8; від 06.09.2021 №10 та від 06.10.2021 №13.

Зокрема здійснено: 9 перевірок закладів громадського харчування, 60 – закладів продовольчої торгівлі, 97 – непродовольчої торгівлі, 17 -перукарень та салонів краси, 2- аптеки.

Порушення виявлені на 30 (15 %) об’єктах. Для усунення виявлених порушень видано 30 приписів та пропозицій, 20 суб'єктів господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за порушення  санітарного законодавства.  

Під час перевірок виявлялися факти нехтування відвідувачами використання засобів індивідуального захисту (зокрема, відсутність або невірне носіння захисних масок), відсутність захисних окулярів на працівниках, відсутність контейнерів для збору використаних масок, не проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні 2 години та інші.
На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 04.09.2020 № 37133/0/1-20 проводився нагляд за дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів закладами загальної середньої  та дошкільної світи з метою  створення безпечних умов перебування учнів та працівників у закладах. За  жовтень 2021 року перевірено 3 заклади загальної середньої освіти та 6 заклади дошкільної освіти, порушень не виявлено.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2», на виконання рішень позачергових засідань державної та регіональної ТЕБ та НС в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Харківській області з метою контролю виконання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби були створені мобільні бригади для сумісних заходів з працівниками Національної поліції. Наразі такі мобільні бригади працюють щодня.

Зважаючи на стрімке  зростання кількості захворілих на  гостру респіраторну хворобу COVID-19, з метою недопущення подальшого погіршення епідемічної ситуації, громадянам та суб’єктам господарювання необхідно неухильно дотримуватись профілактичних та протиепідемічних вимог, зокрема утримуватись від відвідувань місць потенційного скупчення людей, дотримуватись соціальної дистанції, маскового режиму, регулярно мити руки змилом та обробляти їх антисептиками тощо.

Пам’ятайте: нехтування простими санітарно-гігієнічними правилами загрожує Вашому здоров’ю та здоров’ю Ваших близьких.

Якщо ви ще не щеплені, не зволікайте – вакцинуйтесь та захистіть себе від тяжкого перебігу COVID-19 та його наслідків!

Вакцинуватися варто навіть тим, хто вже перехворів, адже наразі невідомо, скільки саме триває природний імунітет після перенесеного захворювання. Одне з досліджень Центрів з контролю та профілактики захворювань в США  (C.D.C) показує, що невакциновані люди, які перенесли COVID-19, мають вдвічі вищий ризик захворіти на COVID-19 знову, ніж вакциновані

Нагадаємо, що за даними електронної системи охорони здоров’я, 97% людей, яких госпіталізували з COVID-19 у жовтні в Україні, були невакцинованими, тобто не отримали двох доз антиковідної вакцини. Це є ще одним свідченням того, що вакцинація діє та захищає від важкої форми COVID-19.

Переглядів: 611
Дата публікації: 14:14 12.11.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога дітям загиблих (померлих) захисників і захисниць України   12.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога на оплату житлово-комунальних послуг   12.06.2024
Звіт про періодичне відстеження результативності рішення міської ради від 11.09.2014 №1051-61/6 "Про   07.06.2024
Виплата часткової компенсації за виготовлення та встановлення пам’ятних знаків (надгробків) на могил   03.06.2024
Компенсація оплати за навчання захисникам і захисницям України   03.06.2024
Співпраця з КНП "Центр Життєстійкості". Про надання послуги життєстійкості   03.06.2024
соціальна картка Терцентр   22.05.2024
соціальна картка Життєстійкість   22.05.2024
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>