Вітання 90-річним ювілеєм сьогодні приймає Почесний громадянин міста Первомайський Михайло Олександрович Колєсніков
Вітання 90-річним ювілеєм сьогодні приймає  Почесний громадянин міста Первомайський Михайло Олександрович Колєсніков

Вітання 90-річним ювілеєм сьогодні приймає Почесний громадянин міста Первомайський Михайло Олександрович Колєсніков

Привітали ювіляра з поважною датою заступник міського голови Ніна Харченко і представники міської ради ветеранів Надія Євдокимова та Сергій Хохлов.

Михайло Олександрович завжди радий гостям. Він активний та зацікавлений всім, що відбувається у місті. Має на все свою думку та може дати корисні поради. Ще зовсім недавно він грав нарівні з усіма в волейбол та давав фору молодим.

Гості побажали  Михайлу Олександровичу міцного здоров’я, активного довголіття, любові та турботи рідних, багато хороших сюрпризів та щасливих миттєвостей.

 

Переглядів: 499
Дата публікації: 13:23 25.11.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>