Розпочинаємо разом з U-Lead з Європою розробляти стратегію розвитку громади
Розпочинаємо разом з U-Lead з Європою  розробляти стратегію розвитку громади

Розпочинаємо разом з U-Lead з Європою розробляти стратегію розвитку громади

Стратегія - це важливий документ та дорожня карта розвитку громади на декілька років вперед.

Шановна громадо!

✍️Ми з вами розпочинаємо важливий крок подальшого розвитку. Разом з нашими партнерами U-Lead з Європою ми маємо можливість розробити стратегію розвитку громади за підтримки експертів Європейського рівня.

????Стратегія - це важливий документ та дорожня карта розвитку громади на декілька років вперед.

????Це необхідна умова участі у конкурсах та программах фінансування урядових та неурядових організацій.

????Це можливість побачити майбутнє, яке ми хочемо досягнути. ????Це договір суспільства щодо подальних цілей та кроків щодо їх досягнення.

Розробка стратегії, це кропітка праця, яка будем марна без участі громади. Бо саме узгодженість цілей та завдань для найкращого результату залежить від вашої участі.????‍♀️????

Наступні декілька місяців чекаємо на вашу залученість до процесу розробки стратегії розвитку Первомайської громади та будемо інформувати вам по кожному кроку.

????Не залишайтесь байдужими, наше майбутнє залежить від нас!

Переглядів: 450
Дата публікації: 13:08 01.02.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>