Справжні друзі в біді не лишають!

Вихідними до нашої громади доставили гуманітарну допомогу від наших друзів з Германії.

Вантажівка містила вкрай необхідні речі: засоби гігієни, одяг для територіальної оборони, спальні мішки, господарчі товари, їжу, дитячі товари, поліетиленову плівку та багато іншого. Частину допомоги було передано захисникам України з територіальної оборони, іншу частину волонтери почали роздавати внутрішньо переміщеним особам.

Від імені Первомайської міської територіальної громади висловлюємо слова глибокої вдячності та поваги Stravex Transport-und Handelsgesellschaft mbH, в особі Валеріана Бразілеру, RotaryClub Rehburg-Loccum am Kloster, в особі Ларса Хенке, особисто Інні Хенке, а також Dokumentationsstelle Pulverfabrik Liebenau, в особі Мартіна Гузе, а також всім небайдужим, які доклали неймовірних зусиль, щоб цей вантаж був зібраний та доїхав до нас.

Дякуємо! Ви – справжні друзі, котрі завжди підтримували нас в мирний час, і справжні герої, котрі допомагають нам в тяжкі часи війни.

Запевняємо! Ваша допомога дійде до кожного, хто опинився в складних обставинах в результаті активних бойових дій через вороже вторгнення Російської Федерації на територію України.

Віримо! За вашої підтримки та завдяки об’єднанню спільних зусиль нашої територіальної громади, всієї України, всього світу, ми переможемо ворога!

Обіцяємо! В Україні знову пануватиме мир і спокій, а в серцях кожного з нас палатиме почуття вдячності кожному з вас!

Разом ми непереможні!

Альбом: Справжні друзі в біді не лишають!
Дата публікації: 13:35 25.03.2022