Первомайський молодіжний центр "ХАБ [КОМОРА]" запрошує
Первомайський молодіжний центр \"ХАБ [КОМОРА]\" запрошує

Первомайський молодіжний центр "ХАБ [КОМОРА]" запрошує

Ми розповімо вам про активну діяльность активістів хабу КОМОРА

Первомайський молодіжний центр "ХАБ [КОМОРА]" запрошує молодь нашої громади віком від 14 років, особливо з числа переселенців, відвідати захід присвячений презентації діяльності нашого хабу і молодіжної ради!

???? Захід відбудеться в суботу, ???? 16 квітня о 15:00! ⏰

Ми розповімо вам про активну діяльность активістів хабу КОМОРА, створення молодіжної організації "BrianUP", члени якої зараз активно волонтерять в ФОК "Ангар", а також створення і діяльність нашої молодіжної ради.

Не соромтесь, беріть друзів та приходьте до нас.

В нас є чай і кава, так що можете брати з собою солодощі - посидимо, поговоримо та познайомимося.

???? В нашому хабі також є можливість знайти нових друзів і приятелів, пограти в настільні ігри, ???? або на музичних інструментах. ????

Крім цього ми плануємо проводити різні неформальні зустрічі, семінари і тренінги на цікаві для вас теми.

???? ❗️ Чекаємо вас з вівторка по суботу з 12:00 по 19:30, ⏰ за адресою: 1/2 мікрорайон, будівля старого громадського центру, приміщення Первомайської публічної бібліотеки BOOK POST. ❕

Телефон для довідок: ???? +380990835603 (Олексій).

Також можна писати на цей номер в телеграмі.

Переглядів: 547
Дата публікації: 14:20 14.04.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>