ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!

ПРИВІТАННЯ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Шановна громада!

            Від імені міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас зі святом національної єдності — Днем вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України!

Вишивана сорочка  - це символічна річ для кожного з нас! У кожному символі – орнаменті, пташці чи квітці можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.

Вишивка – символ, який зберігає коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Як ми знаємо, існує багато різновидів української вишиванки, бо у різних куточках навіть нашої громади  кожна майстриня переносить у вишиванку певні кольори, красу оточуючої природи, символізуючи – птахів, рослин, тварин, стихій.

Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни. Нехай це чудове свято об'єднає українців по всьому світу, пам’ятаймо й шануймо українські традиції, пишаймося своїм минулим і тим, що ми - українці - нація з багатою історією та глибоким корінням.  Нехай ваше життя  буде прекрасним, яскравим і неповторним, як  барвиста українська вишивка! Бажаю нашим Збройним Силам найшвидшої Перемоги над загарбником та повернення всіх територій нашої неньки України!

Зі святом вас, дорогі земляки! Все буд Україна!

З повагою міський голова Микола БАКШЕЄВ

Переглядів: 285
Дата публікації: 08:36 19.05.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>