Що на порядку денному.....
Що на порядку денному.....

Що на порядку денному.....

Засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради.

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради, на якому головував перший заступник міського голови Антон Орєхов. На порядку денному було чотирнадцять важливих питань, серед яких: «Про місцевий бюджет Первомайської міської територіальної громади на 2022 рік», «Про затвердження контингенту учнів, погодження розміру щомісячної плати батьків за навчання та встановлення пільг за навчання в комунальному закладі спеціалізованої мистецької освіти «Первомайська школа мистецтв» на 2022-2023 навчальний рік». Підбивали підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період та заслухали доповідь про підготовку даних підприємств до наступного опалювального сезону. Також, одноголосно було підтримано і всі інші питання. 
Хочеться відмітити низьку явку. На черговому засіданні з 20 членів виконкому, були присутні лише 11, що є критично необхідною кількістю для прийняття рішень. Сподіваємось на те, що наступного разу всі члени виконавчого комітету проявлять свою громадянську позицію, особливо в такі важкі часи для громади і України в цілому, та в повному складі відвідуватимуть засідання.

Альбом: Що на порядку денному.....
Альбом: Що на порядку денному.....
Альбом: Що на порядку денному.....
Альбом: Що на порядку денному.....
Альбом: Що на порядку денному.....
Альбом: Що на порядку денному.....
Альбом: Що на порядку денному.....
Переглядів: 381
Дата публікації: 14:51 25.05.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>