UNITED24 — 2 місяці! Зібрано 76,8 млн доларів з 90 країн світу
UNITED24 — 2 місяці! Зібрано 76,8 млн доларів з 90 країн світу

UNITED24 — 2 місяці! Зібрано 76,8 млн доларів з 90 країн світу

Рівно два місяці тому, 5 травня, Президент України запустив єдине вікно для збору благодійних пожертв на підтримку України — UNITED24.

Це можливість зробити донейт в один клік із будь-якої країни. А усі зібрані кошти йдуть на офіційні рахунки НБУ, прив’язані до ключових міністерств, які розподіляють гроші за трьома напрямами: оборону та розмінування, гуманітарну та медичну допомогу, відбудову України.

За цей час завдяки фандрейзинговій платформі вдалося зібрати понад 76,8 млн доларів з 90 країн світу. Більше про результати роботи UNITED24 за 2 місяці зібрали у відео ????

Продовжуємо збирати кошти на допомогу та відновлення України всім світом. Кожна гривня — вклад у перемогу та відновлення.

???? Задонатити: https://u24.gov.ua/uk ????

Переглядів: 622
Дата публікації: 09:52 07.07.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>