Продовжуємо допомагати ЗСУ: для потреб армії первомайці придбали автомобіль
Продовжуємо допомагати ЗСУ: для потреб армії первомайці придбали автомобіль

Продовжуємо допомагати ЗСУ: для потреб армії первомайці придбали автомобіль

В нашій громаді ще від початку війни мешканці ведуть активну волонтерську діяльність: збирають речі та продукти, плетуть маскувальні сітки, купують необхідне спорядження для ЗСУ.

Минулого місяця міська влада запропонувала всім бажаючим придбати для наших воїнів автомобіль. 
У наших військових була в цьому велика потреба.
Завдяки небайдужим мешканцям, за сприяння Первомайської міської ради через благодійну організацію «Джерело» були зібрані необхідні кошти.
І ось сьогодні міський голова Микола Бакшеєв та його перший заступник Антон Орєхов (який особисто привіз авто з Німеччини) передали автівку з рук в руки військовим.
Захисники подарунку радіють. Адже авто стане в нагоді при виконанні бойових дій на передовій.
Дякуємо всім, хто допоміг та долучився до спільної справи.

Альбом: Продовжуємо допомагати ЗСУ: для потреб армії первомайці придбали автомобіль
Переглядів: 394
Дата публікації: 14:48 19.07.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>