В міській раді відбулась сесія
В міській раді відбулась сесія

В міській раді відбулась сесія

Сьогодні в міській раді зібрались депутати, щоб розібратись в питаннях за останній місяць.

Спочатку були внесені зміни до місцевого бюджету та до програми економічного і соціального розвитку.

Потім вже в котрий раз винесли питання про ліквідацію Ржавчицької філії (початкової школи)  ліцею №3 «Успіх».

Міський голова пояснив, що в закладі вже немає  учнів, вчителі переведені до інших закладів.

І тепер з 1 вересня цю будівлю громада віддасть під філіал міського територіального центру. Там будуть розміщувати і немобільних переселенців, яким потрібен кваліфікований догляд.

Було прийнято ще кілька майнових рішень.

Так в перелік на приватизацію та оренду додали деякі об’єкти.

Також вирішили приватизувати шляхом продажу на аукціоні розсолопромисел.

На сесії затвердили список присяжних Первомайського міськрайонного суду.

До нього увійшли 9 громадян: Палагута Інна Володимирівна, Шевченко Ольга Анатоліївна, Дружинець Тетяна Миколаївна, Чічканова Любов Іванівна, Некуленко Віталій Петрович, Стрельнікова Валентина Олексіївна,Чернова Наталя Георгіївна, Сазонова Лариса Олександрівна, Пісклова Катерина Володимирівна.

Було вирішено виділити 150 тис.грн. на придбання спеціального обладнання для оперативно-службової діяльності спеціалістам з державної безпеки.                         

Для внутрішньо переміщених осіб в цьому році (на період воєнного стану) буде виділено на харчування в закладах комунальної власності громади 300,00 тис.грн.

Депутати уповноважили  міського голову на підписання угоди про партнерство та співпрацю з містом Чортків Тернопільської області.

Це потрібно для налагодження партнерських і ділових відносин з цим містом.

 

Альбом: В міській раді відбулась сесія
Альбом: В міській раді відбулась сесія
Альбом: В міській раді відбулась сесія
Альбом: В міській раді відбулась сесія
Переглядів: 130
Дата публікації: 15:39 25.08.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>