Депутати в вишиванках, молитва за Україну та розбір сухих пайків для армії Все це відбувалось сьогодні під час чергової сесії міської ради.
Депутати в вишиванках, молитва за Україну та розбір сухих пайків для армії

Все це відбувалось сьогодні під час чергової сесії міської ради.

Сесійна зала сьогодні виглядала оновленою. Нові зручні крісла, головна стіна з національними прапорами з надписами наших бійців за спиною міського голови, столик з вишитою скатертиною та інтрига (два пакети з невідомо чим).

Все це підготувала для проведення позачергової сесії міська рада.

Міський голова подякував всім, хто підтримав заклик та прийшов на сесію у вишиванках.

Потім всі разом з отцем Іоаном молились за Україну.

Микола Бакшеєв сказав, що тепер ми завжди перед початком сесій  будемо у спільній молитві дякувати нашим бійцям та молитись за їх здоров’я, за нашу перемогу та процвітання України.

Далі була хвилина мовчання.

Вшанували наших бійців, що загинули в боях з оккупантами.

Потім міський голова провів спільне засідання комісій, де депутати заслухали всі питання.

На сесії сьогодні були внесені зміни до бюджету:

запланували кошти на ремонт  та утримання доріг,

виділили  гроші  на паливно-мастильні матеріали  для бригади  тероборони,

передали будівлю та майно Ржавчицької  початкової школи територіальному центру.

Додали туди 11 працівників по штату: кухарі, працівники котельної, медсестра та санітарки.

У жовтні філія терцентру має вже запрацювати.

З важливого – прийняли  два рішення по «Тепломережам», щоб вчасно почати опалювальний сезон.

Та прийняли рішення про  вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних  територіальних громад».

Це дасть громаді підтримку в  реалізації різних проектів.

А після сесії всі пішли до столу дивитись, що ж там було у тих двох пакетах.

Микола Бакшеєв пояснив, що  військові нам передали два набори сухих пайків для порівняння: один пакет рашистів, а другий -  наш.

Що ж підготували солдатам?

Міський голва діставав по черзі чаї, супи, сірники.

Звичайно ж , з’ясувалось що ми про своїх захисників подбали краще.

«Чого тільки  варта назва на упаковці... Гречка зі свининою» , - прокоментував з гумором  Микола Бакшеєв.

Всі розійшлися в гордості за нас, за державу і звісно за тих хлопців та дівчат, яким ці пакетаи  і призначалися.

Дата публікації: 16:04 15.09.2022