Гуманітарна допомога для матерів у ФОК
Гуманітарна допомога для матерів у ФОК

Гуманітарна допомога для матерів у ФОК

До уваги мешканців Первомайської громади!

 

➡️ У середу, 26.10.2022, з 15:00 до 17:00 у ФОК «Ангар» – допомога (виключно!) мешканкам громади: матерям (дітей віком 0-5 років), а також вагітним жінкам нашого міста. Памперси (№ 1, 2, 3, 4); дитячий одяг. 
‼️Для отримання при собі мати оригінали документів, що посвідчують вашу особу (паспорт), а також оригінали документів на дітей (свідоцтво про народження).
Чекаємо на вас! 

 

Переглядів: 601
Дата публікації: 09:22 24.10.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>