Микола Бакшеєв - один з учасників делегації міжнародного навчального візиту до Естонії та Швеції
Микола Бакшеєв  - один з  учасників делегації міжнародного навчального візиту до Естонії та Швеції

Микола Бакшеєв - один з учасників делегації міжнародного навчального візиту до Естонії та Швеції

Сьогодні Микола Бакшеєв в Естонії

 

Його  запросили разом з іншими представниками місцевого самоврядування познайомитись з кращими практиками антикризового управління та ефективного управління міжнародною підтримкою.

Зранку міський голова разом з делегацією відвідав Міністерство фінансів та Асоціацію муніципалітетів Естонію.

Тут знайомились з протоколами кризового управління, моделями та кращими практиками у залученні міжнародних інвесторів та донорів.

Навчальний візит організовано за підтримки ПРООН у межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського союзу.

Переглядів: 778
Дата публікації: 10:52 25.10.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>