Для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів аграрних підприємств підготовлено відеосемінар...
Для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів аграрних підприємств підготовлено відеосемінар...

Для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів аграрних підприємств підготовлено відеосемінар...

«Електронне бронювання, посилення блокування ПН/РК, нова зарплатна звітність, оренда і викуп с.г. угідь, ТТН і ЗЕД-розрахунки, зміни в обліку».

Для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів аграрних підприємств підготовлено відеосемінар на тему: «Електронне бронювання, посилення блокування ПН/РК, нова зарплатна звітність, оренда і викуп с.г. угідь, ТТН і ЗЕД-розрахунки, зміни в обліку».

Кожен з учасників отримує Готові рішення для бухгалтера.

Основна реєстрація відкрита до 30 листопада 2022 р.!

При наявності можливості, прошу проінформувати керівників аграрних підприємств територіальних громад про відеосемінар.

Зареєструватись можна за формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfq5YcXDGAnf14nlwb728L18-9zPlVxUvqR2rUJXn0Zt-OR_Q/viewform

або +38(099) 448-99-23, – Юлія (9.00-18.00); e-mail: buh@cpau.kiev.ua,

+38(067) 132-15-22, +38(050) 555-01-85, – Метелиця Наталія Віталіївна (9.00-12.00, 16.00-18.00); e-mail: ptalavita@ukr.net. Додаткова Інформація на сайті: http://www.cpau.kiev.ua.

Програма семінару, період замовлення відео, літератури та проведення

онлайн зустрічей, умови участі та вартість, зміст спеціального випуску готових рішень у додатках 1-4.

Приєднані документи:

Додатки
Переглядів: 443
Дата публікації: 12:14 07.11.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>