Податкова інформує!

Як отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків для дитини ?

Шляхом подання документів до контролюючого органу: Для реєстрації дитини до 14 років у Державному реєстрі платників податків відповідно отримання реєстраційного номеру (РНОКПП) один із батьків (усиновитель, опікун, піклувальник) подає облікову картку за формою №1ДР  за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника). Батьки подають документи до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а ті, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання або не мають постійного місця проживання в Україні, - до будь-якого контролюючого органу. Реєстрація дитини у Державному реєстрі здійснюється протягом трьох робочих днів. Шляхом подання документів в електронній формі: Облікову картку №1ДР та копії документів , необхідних для реєстрації у Державному реєстрі, можна подати через приватну частину "Електронного кабінету платника податків". Вхід до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету здійснюється після проходження електронної ідентифікації. Кваліфікований електронний підпис , MobileID, BankID, ДіяПідпис. В рамках проєкту "ЄМалятко":
За бажанням батьки можуть здійснити реєстрацію дитини у Державному реєстрі під час державної реєстрації її народження. Особи віком від 14 до 18 років, які не зареєстровані у Державному реєстрі, можуть отримати РНОКПП під час оформлення паспорта громадянина України вперше.

Дата публікації: 13:37 24.11.2022