Один з проєктів Бюджету участі 2019 року вже реалізовано

Сучасне освітлення сквера, встановлення вуличних ліхтарів на сонячних батареях.

Автор тогорічного проєкту Бюджету участі -  Олександр Лишенко.

18 квітня ініціативною групою були забетоновані заставні під стовпи, після чого силами КП "Жилсервіс" були змонтовані опори та ліхтарі.

22 квітня 2020 року  проєкт було реалізовано повністю. Його родзинка - автономність від джерел живлення і, як наслідок, легкість в реалізації. Такі ліхтарі не вимагають дозвільної документації і можуть бути встановлені далеко від джерел електроенергії.

Цей проєкт відображає можливість реалізації інноваційних ідей навіть при невеликих ресурсах.

"Його родзинка -  автономність від джерел живлення, і як наслідок, легкість в реалізації. Такі ліхтарі не вимагають дозвільної документації і можуть бути встановлені далеко від джерел електроенергії.
На мій погляд, це один з кращих проектів, що показують можливість реалізації інноваційних ідей навіть при невеликих ресурсах. В цьому році плануємо проведення чергового відбору проектів Бюджету участі. Готуйте ваші проекти!", - наголосив перший заступник міського голови Антон Орєхов.

Інформація про всі  реалізовані проєкти Бюджету участі міститься за посиланням: https://pervom-rada.gov.ua/info/page/4626

Відеосюжет ТРК "Надія" за посиланням: https://nadiya.tv/news/v-misti-vstanovleno-osvitlennia-z-soniachnimi-batareiami/?fbclid=IwAR3NWfRYS_NjnIKas3rRH_S2fIRFdRnQdCE00IVsBRuWjc4Ox6siRC_nIa4

Альбом: Сучасне освітлення сквера, встановлення вуличних ліхтарів на сонячних батареях.
Дата публікації: 11:05 23.04.2020