В Україні створено «Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури»
В Україні створено «Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури»

В Україні створено «Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури»

Інформація ОКЗ "Харківський організаційно-методичний центр туризму"

З метою відновлення зруйнованого майна та інфраструктури, шкода та збитки яким завдані бойовими діями, терористичними актами, диверсіями, спричиненими військовою агресією рф проти України, Кабінетом Міністрів України було створено «Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури» (далі – Фонд). 

 

Порядок використання коштів з рахунка Фонду затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2022 № 879 «Деякі питання фінансування робіт з відновлення зруйнованого майна та інфраструктури» (за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/879-2022-%D0%BF#Text) (далі – Порядок). 

 

Відповідно до підпункту 6 пункту 4 Порядку, кошти Фонду використовуються для відновлення зруйнованого майна та інфраструктури об'єктів туристичного призначення – готелів, інших об'єктів, які призначені для надання послуг з розміщення, закладів харчування, курортних закладів. 

 

ВАЖЛИВО! Об'єкти туристичного призначення, які належать фізичним та юридичним особам всіх форм власності та зруйновані (пошкоджені/знищені) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, які знаходяться на території громади, можуть отримати фінансування з «Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури». 

Відповідно до пунктів 3 та 5 Порядку, одержувачами коштів Фонду є центральні органи виконавчої влади, які подають звернення щодо розподілу коштів Фонду. 

 

З метою формування реєстру пошкоджених об'єктів туристичного призначення та подальшим поданням звернення разом із доданими до них матеріалами щодо ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ЦІЛЬОВОГО ЗБОРУ КОШТІВ НА КОНКРЕТНИЙ ОБ'ЄКТ ЗРУЙНОВАНОГО МАЙНА, Державне агентство розвитку туризму України просить заповнити google-форму по вже наявним фактам за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewUzzqsIy6utq-Mxr443l5NnYScw7aYUpjKAvPd34WrzZJvw/viewform 

 

Таку ж саму інформацію прохання заповнити за посиланням https://forms.gle/jgQXm6maCjJRUwAL6 , аби її автоматично було передано до Харківської обласної військової адміністрації, Департаменту культури і туризму та ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».

 

Дедлайн подання інформації: до 31.01.2023 включно.

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ. 

Прохання автоматично заповнювати форму по кожному новому факту пошкодження або руйнування об'єкта туристичного призначення. А на кожен об'єкт форма заповнюється окремо.

Переглядів: 738
Дата публікації: 15:19 23.01.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>