Привіт, молодь Первомайського!
Привіт, молодь Первомайського!

Привіт, молодь Первомайського!

"ХАБ [КОМОРА]", в Первомайській громаді зараз активно реалізується проєкт "Спільно. Точки зустрічі"

Як багатьом з вас відомо???? з публікацій нашого молодіжного центру "ХАБ [КОМОРА]", в Первомайській громаді зараз активно реалізується проєкт "Спільно. Точки зустрічі"????, який реалізується молодіжним центром за підтримки ГО "Фонд Професійний розвиток Харкова" за підтримки ЮНІСЕФ???????? та Міністерства молоді та спорту України.
Молодіжна рада теж активно долучилася до реалізації цього проєкту - ми включилися в волонтерську діяльність та докладаємо зусиль до розвитку громади в рамках цього проєкту,????‍???? ось, наприклад, не так давно члени молодіжної ради Арсеній Шопін???? та Олексій Шаповалов???? зустрілися із заступницею міського голови Ніною Харченко???? та обговорили потреби та проблеми реалізації даної ініціативи.
В рамках проєкту нам вдалося значно активізувати життя молоді громади ????‍♂в умовах воєнного стану завдяки проведенню великої кількості найрізноманітніших цікавих заходів. На сьогоднішній день нам вдалося охопити заходами понад 500???? мешканців громади На цьому ми не зупиняємось та продовжуємо розвивати молодь????‍????, як робили це до війни та робитимемо після перемоги.
Переглядів: 665
Дата публікації: 18:54 10.02.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>