Житель Харкова сплатив 180 тисяч гривень аліментів
Житель Харкова сплатив 180 тисяч гривень аліментів

Житель Харкова сплатив 180 тисяч гривень аліментів

Інформація юстиції

Історія про те, як переконливі правові аргументидержавного виконавця Індустріального відділу державної виконавчої служби у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції нагадали неплатнику аліментів про обов’язок забезпечувати фінансові інтереси власної дитини.

 Так, завдяки застосуванню до боржника необхідних заходів примусового впливу, останній врешті сплатив заборговані кошти. До слова, з урахуванням штрафу за довге очікування малечі сума перевищила 180 тисяч гривень і наразі в повному обсязі вже перерахована на користь дитини.

Нагадаємо, що передбачена законодавством сплата штрафних санкцій у разі прострочення аліментником щомісячних перерахувань, не скасовується навіть у воєнний час. Відтак,передбачено стягнення:

  • за 1 рік несплати аліментів 20%;

  • за 2 роки – 30%;

  • за 3 роки – 50%.

Переглядів: 506
Дата публікації: 09:18 16.02.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>