Чергове засідання Ради безбар'єрності
Чергове засідання Ради безбар\

Чергове засідання Ради безбар'єрності

За участю першої леді України Олени Зеленської відбулося засідання Ради безбар’єрності.

15 лютого відбулося чергове засідання Ради безбар'єрності, під час якого було розглянуто проєкт Плану заходів на 2023–2024 роки, зокрема вісім пріоритетних проєктів, що їх реалізовуватимуть профільні міністерства.

У засіданні взяли участь перша леді України Олена Зеленська, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, міністри і представники профільних міністерств. Модерувала захід Радниця-уповноважена Президента України з питань безбар'єрності Тетяна Ломакіна.

«472 проєкти у сфері безбар’єрності. Буде задіяно 20 міністерств. Усе це враховано в нашому плані створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року. Обговорювали їх детально на засіданні Ради безбар’єрності, де розставили пріоритети на найближчі два роки», – сказала Олена Зеленська.

На засіданні наголосили, що під час повномасштабної війни питання безбар’єрності стали ще більш важливими. Безбар’єрність — це не просто про комфортне життя, а іноді про життя взагалі, адже доступне бомбосховище рятує. Будь-яка людина може отримати поранення та стати маломобільною, тож потребуватиме ефективної реабілітації та налагоджених маршрутів пацієнта. Цифровізація послуг потрібна всім суспільним групам без винятків, адже дозволяє робити більше та швидше.

Тому навіть повномасштабне вторгнення російської федерації не завадило реалізації Плану заходів 2021-2022 з виконання Стратегії створення безбар’єрного простору в Україні.

Зокрема, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль також розповів про виклики, які постали перед нашою країною, та адаптацію Плану заходів до актуальних умов.

«Ми розглянули стан реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні: підбили підсумки виконаного плану заходів, розглянули документ на наступні два роки, який буде ухвалено на засіданні уряду, та запропоновані міністерствами флагманські проєкти. Безбар’єрність стане наскрізним принципом державної політики. Її включать до всіх довгострокових рішень і програм на національному та місцевому рівнях», – зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у промові.

Зокрема, перша леді України Олена Зеленська привітала учасників заходу та акцентувала увагу на важливих інструментах, що були створені за її ініціативи «Альбом безбар’єрних рішень» та «Довідник безбар’єрності».

Окрім звіту за 2021-2022 роки, велика увага була приділена планам на наступний період: 2023-2024 роки.

Так, пріоритетними на цей час стануть чотири напрямки: безбар’єрний простір, безбар'єрні послуги, безбар’єрні товари та безбар’єрна інформація — все те, з чим люди стикаються щодня. Це допомагає для кожного запланованого заходу мати чітке розуміння, як він покращить життя людей.  
  
Побачити загальну картину реалізації Плану заходів допоможе запровадження електронного моніторингового  інструменту, який демонструватиме  прогрес у виконанні всіх запланованих заходів окремо по кожному напрямку.

Під час засідання Ради безбар’єрності профільні міністерства представили свої флагманські проєкти, які вони планують реалізувати протягом цього періоду.

Більше фото дивіться за посиланням.

Переглядів: 350
Дата публікації: 13:24 16.02.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Оголошення аукціону з оренди нежитлового приміщення загальною площею 17,24 кв.м., розташованого за а   24.03.2023
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі : «Печінка куряча, заморожена», розміру б   23.03.2023
1   23.03.2023
Інформація для роботодавців та найманих працівників Первомайської міської територіальної громади   21.03.2023
Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголоcило прийом конкурсних пропоз   20.03.2023
Про психологічну підтримку мешканцям нашої громади   17.03.2023
До уваги ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів, Захисників    10.03.2023
«Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток вла   10.03.2023
ФОТОЗВІТ ЛЮТОГО 2023р   09.03.2023
Робочі будні фахівців із соціальної роботи в лютому 2023 року   09.03.2023
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>