Набір у підрозділи "Гвардії наступу"
Набір у підрозділи \"Гвардії наступу\"

Набір у підрозділи "Гвардії наступу"

Розпочато набір до міжрегіонального територіального органу Національної поліції – Департаменту поліції особливого призначення Об’єднана штурмова бригада НПУ «Лють»

Про умови, основні завдання підрозділу та вимоги до кандидатів говорили під час робочої наради керівництва ГУНП в Харківській області.

Днями відбулася робоча нарада за участі заступників начальника ГУНП в Харківській області Віталія Гузя, В’ячеслава Давиденка, Сергія Салтовця та командира БПСПОП Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова підполковника поліції Олександра Твердохліба та представників підрозділів поліції Харківщини. 

Під час зустрічі Олександр Твердохліб розповів присутнім про створення міжрегіонального територіального органу Національної поліції – Департаменту поліції особливого призначення Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють».

- Підрозділ створений на виконання доручення Президента України від 13 січня 2023 року, - зазначив командир БПСПОП Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова. - До його складу будуть входити кілька штурмових підрозділів – полк «Сафарі», «Цунамі», артилерійський полк та окремий штурмовий батальйон «Луганськ-1».Дислокуватися вони будуть в різних містах України. «Луганськ-1» буде відповідати за схід країни, «Цунамі» - за південь, «Сафарі» - за північ та центр.

Новостворений підрозділ у взаємодії зі Збройними силами України та іншими правоохоронними органами буде брати участь у відсічі та стримані збройної агресії рф проти України. Також до основних завдань належать проведення ударно-штурмових та ударно-пошукових заходів, ліквідація збройного конфлікту або надзвичайних ситуацій, організація заходів щодо порятунку людей та забезпечення їх безпеки, виконання завдань територіальної оборони, знищення диверсійних сил збройних формувань противника, виявлення вибухонебезпечних предметів та розмінування територій.

Загальна чисельність підрозділу складатиме понад 4 тисячі працівників. До навчання співробітників будуть залученні іноземні інструктори. Термін формування бригади визначений до липня поточного року.

За словами Степана Місюка, командира роти БПСПОП Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова, бригада комплектується з діючих поліцейських та цивільних осіб. Вона виконуватиме як поліцейські функції, так і військові. Основним критерієм вступу до бригади є мотивація, дисципліна та бажання боронити та захищати нашу країну від ворога.

Наказом ГУНП в Харківській області від 16.01.2023 № 120проводиться конкурс на посади:

інспектор підрозділу (полк, батальйон, рота) патрульної служби поліції особливого призначення «Схід» для подальшого укомплектування міжрегіонального територіального органу Національної поліції – Департаменту поліції особливого призначення Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють», 
поліцейський підрозділу (полк, батальйон, рота) патрульної служби поліції особливого призначення «Схід» для подальшого укомплектування міжрегіонального територіального органу Національної поліції – Департаменту поліції особливого призначення Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють».

Щоб заповнити анкету кандидата на посаду інспектора перейдіть за посиланням - https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=anketa/anketa&id=6105

Щоб заповнити анкету кандидата на посаду поліцейського перейдіть за посиланням - https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=anketa/anketa&id=6106

Переглядів: 443
Дата публікації: 13:40 16.02.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>