Продовжується набір до лав «Гвардії Наступу».
Продовжується набір до лав «Гвардії Наступу».

Продовжується набір до лав «Гвардії Наступу».

Наразі добровольцям можна приєднатися до 8 штурмових бригад.

Відсьогодні, 17 лютого у Центрі надання адміністративних послуг у місті Первомайський, розпочали свою роботу рекрутери, які здійснюють набір добровольців за національною кампанією «Гвардія Наступу». 
Вони допомагають  патріотично налаштованим людям, які бажають захищати нашу державу зі зброєю в руках, швидко та якісно зареєструватися у ЦНАПі, для проходження служби в обраній бригаді. Проведення цієї інформаційної кампанії є вкрай важливим, адже ми готуємося до звільнення наших окупованих територій. 
В ЦНАПі працюють фахівці Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби. Вони надають консультації для всіх охочих доєднатися до батальйонів «Гвардії Наступу». 

Доєднатися до лав «Гвардії Наступу» ви можете в Первомайському ЦНАП, який розташований за адресою: Лозівський район, м. Первомайський, вул. Незалежності, 1, 
з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 години;  
                             п’ятницю 8:00 до 15:45 години
                             субота -  неділя з 9:00 до 16.00 години.

Альбом: Продовжується набір до лав «Гвардії Наступу».
Альбом: Продовжується набір до лав «Гвардії Наступу».
Альбом: Продовжується набір до лав «Гвардії Наступу».
Переглядів: 599
Дата публікації: 14:53 17.02.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>