Як оплатити за розподіл газу
Як  оплатити за розподіл газу

Як оплатити за розподіл газу

Соціально-вагома новина від АТ "Харківгаз"

Оплата за розподіл (доставку) газу за поточний місяць здійснюється до 20 числа поточного місяця. Сума місячного платежу не зростає при збільшенні обсягів споживання газу у зимові місяці, а оплачується рівними платежами протягом року. Тобто, вартість доставки газу у лютому буде такою як і у січні.
При проведенні платежу споживач вказує свій особовий рахунок (10-ти значний код для розподілу газу), ПІБ та адресу.
Способи оплати за розподіл газу:
✅ онлайн - через мобільні застосунки Ощад24, Приват24
✅ онлайн - через платіжні системи Portmone, EasyPay.ua., ін
✅ у відділеннях банківських установ
✅ у відділеннях Укрпошти та Нової пошти
Усі оплати, які здійснюють споживачі за розподіл газу через банківські та фінансові установи надходять на рахунки Харківгазу та планово обробляються спеціалістами компанії.
Переглядів: 571
Дата публікації: 16:20 21.02.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>