Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції іформує
Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції іформує

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції іформує

харків’янин сплатив 85 тисяч гривень аліментів

Понад 85 тисяч гривень – саме таку суму заборгованих аліментів сплатив харків’янин на користь своїх двох неповнолітніх дітей. Зважаючи на те, що віддати нащадкам кошти з власної ініціативи чоловік не поспішав, державні виконавці спонукали його до цього рішення додатковими важелями правового впливу.

Постійні виклики на прийом до державного виконавця Холодногірсько-Новобаварського відділу ДВС у місті Харків, арешт коштів і майна та, врешті, заборона керування транспортними засобами переконали боржника виконати батьківські обов’язки і діти вже отримали обіцяні кошти в повному обсязі.

Таким чином, спеціалісти Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції формують у неплатників аліментів повагу до законодавчо встановлених норм поведінки та фінансових потреб їхніх дітей.

Переглядів: 490
Дата публікації: 08:06 22.02.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>