Видача ваучерів на навчання
Видача ваучерів на навчання

Видача ваучерів на навчання

Інформація служби зайнятості

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності

громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання.

Це реальний шанс, який надається громадянам певних категорій здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію.

Для роботодавців – це шанс мати необхідний кваліфікований персонал.

Ваучер на навчання – це документ встановленого зразка, що дає право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця.

Для отримання ваучера необхідно звернутись до центру зайнятості. Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то доплату може здійснити як роботодавець, так і особа.

Відповідно до нормативнихдокументів

http://surl.li/eeqfg, http://surl.li/eeqflотримати ваучер можепевнакатегоріягромадян за окремимипрофесіямиуцентрізайнятості.

При отриманні ваучера особа самостійно обирає професію (спеціальність)  за переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер, затвердженим Мінекономіки, заклад освітиумежах України та форму навчання. Перелікпрофесій за посиланням: https://cutt.ly/THEZFq4

Бажаючі отримати ваучер повинні мати професійну (професійно-технічну), фахову передвищу або вищу освіту, не бути зареєстровані в службі зайнятості як безробітні. Не можуть отримати ваучер особи, які протягом останніх трьох років проходили перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття.

Детальну інформацію щодо отримання ваучера можна дізнатись зател.: (050)8140518; (095)0762039.

 

Переглядів: 496
Дата публікації: 08:30 23.02.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>