Видача соняшникової олії жителям громади
Видача соняшникової олії жителям громади

Видача соняшникової олії жителям громади

Оголошення

До увага жителів громади!
В ПК "Хімік" продовжується видача соняшникової олії жителям громади.
Наразі допомогу можуть отримати жителі громади до 1985 року народження включно.
Для отримання соняшникової олії при собі необхідно мати паспорт, з підтвердженням реєстрації в нашій громаді та літрову банку.
Також продовжуємо видачу борошна жителям громади до 1970 року народження включно, для отримання при собі мати тару для насипної продукції. Все буде Україна!
Переглядів: 655
Дата публікації: 11:19 23.02.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>