Порожній банківський рахунок – привід перевірити аліментну заборгованість
Порожній банківський рахунок – привід перевірити аліментну заборгованість

Порожній банківський рахунок – привід перевірити аліментну заборгованість

Інформація Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

На арештованих рахунках мешканця Зачепилівки Харківської області державні виконавці Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції виявили 100 тисяч гривень, які було перераховано на користь його неповнолітньої дитини.

Приводом для примусового стягнення зазначеної суми коштів став аліментний борг.Чоловік накопичив його у період тривалого ігнорування фінансових потреб дитини та застережень правників щодо необхідності вчасно здійснювати виплату зазначеного судом щомісячного платежу.

Арешт банківських рахунків та заборона на вчинення правочинів із майном, що потребує державної реєстрації – правові санкції, які застосовують державні виконавці, коли батьки мають заборгованість зі сплати аліментів, що перевищує суму платежів за 3 місяці.

 

БАЖАННЯ ЗБЕРЕГТИ СВОЄ ЖИТТЯ – НЕ ПРИВІД ОПИНИТИСЯ ЗА ҐРАТАМИ

Дії охоронця, який повідомив грабіжникам пароль від сейфа, абиотримати частину від здобутого, та охоронця, що вчинив те ж саме, але задля збереження свого життя й здоров’я –кваліфікуються по-різному. Українське правосуддя розділяє схожі, на перший погляд,злочини, детально аналізуючи сукупністьоб'єктивних та суб'єктивних ознак.

Якщо мотивом вчиненогосуспільно небезпечного діяння є бажання збагатитися, помститися тощо, то судове рішення буде ґрунтуватися назаходах покарання. Зовсім інша доля чекає на громадян, які нашкодили правоохоронюваним інтересампід впливом фізичного примусу. За свої дії (бездіяльність) вони не будуть нести відповідальність, адже вчинили їх не з власної волі.

Стаття 40 Кримінального кодексу України стосуються виключно тих випадків, коли коштом одного злочину (катуванням, тілесними ушкодженнями чи позбавленням волі) намагаються примусити жертву вчинити інший. Ця норма застосовується, коли доведено, що особа дійсно не мала іншої можливості уникнути страждань, як погодитись на протиправну пропозицію свого мучителя.

Переглядів: 586
Дата публікації: 13:37 27.02.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>