Професійне свято – День землевпорядника – відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня з 1999 року, коли таким чином Указом Президента була підтримана ініціатива Державного комітету України з земельних ресурсів і Спілки землевпорядників України.
Потреба встановлювати межу турбувала землевласників із давніх-давен. Цю функцію виконують землевпорядники. Це свято можуть вважати своїм також топографи, геодезисти й маркшрейдери, для кого карта, теодоліт, нівелір чи кіпрегель є знаряддям праці.
Тож прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника!
Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, слідувати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися у відповідності з останніми вимогами часу.
Зичу вам щастя, добробуту і злагоди у сім’ях, натхненної, плідної праці та нових успіхів в обраній справі!