Гуманітарна допомога лікарні від народного депутата Павла Сушка
Гуманітарна допомога лікарні від народного депутата Павла Сушка

Гуманітарна допомога лікарні від народного депутата Павла Сушка

Міський голова Микола Бакшеєв зустрівся з благодійником

З робочим та гуманітарним візитом, не дивлячись на вихідний день та негоду, до нашої громади завітав народний депутат України від партії "Слуга народа" - Павло Сушко.

Поспілкувалися про проблеми та особливості життя громади у військовий час, дізнався як громада долає виклики війни. Але приїхав не з пустими руками, привіз із собою та видав адресну гуманітарну допомогу та необхідне приладдя у лікарню.

Дякуємо за турботу та допомогу.

Переглядів: 224
Дата публікації: 08:14 13.03.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>