Площа палацу культури отримала 20 лавок для відпочинку громадян

За останні роки на очах почало оживати місто. З'явився спортивний комплекс «Ангар спорт», навколо якого з’явилися сквер, майданчики з покриттям та багато місць для відпочинку. Дійсно, ця частина міста стала дуже жвава. Але, для міста з тридцятитисячним населенням цього дуже мало. До появи спорткомплексу найпопулярнішим місцем для відпочинку була площа біля ПК «Хімік». Серед іншого, до зовнішнього вигляду цієї території привертали увагу різноманітні за виглядом та стилем лавки, які пережили не один ремонт і мали незадовільний стан. Через відсутність громадянського контролю з боку відпочиваючих людей (відсутність людей під час карантину) ростуть випадки вандалізму. А недостатність якісних зон відпочинку спонукає мешканців вважати місто не комфортним для життя. Але це не так! Ми самі можемо і повинні зробити наше місто найкращим, і «бюджет участі» нам в цьому допомагає.

Другим реалізованим проєктом «Громадського бюджету - 2019» в місті став проєкт креативного автора Людмили Федорченко під назвою «Заміна лавок на головній площі міста біля ПК «ХІМІК».
Проєктом пропонувалось замінити основну частину лавок на площі біля ПК «ХІМІК» на більш зручні, естетичні і, саме головне, -  в одному стилі з тими, що були раніше встановлені на «Ретро майданчику». І ось 24 квітня він був втілений у життя. Площа палацу культури отримала 20 лавок, які стали невеликим, але чудовим продовженням змін зовнішнього вигляду міського палацу культури.
«Нові та зручні лавки для відпочинку вже на площі ПК «Хімік». Завдяки впровадженому міською радою громадського бюджету участі реалізовували ще один проєкт, за який проголосували первомайці. Ремонт площі запланований. Трохи згодом.», - прокоментувала цю подію начальник культури і туризму виконавчого комітету міської ради Ольга Павлова.

Матеріал опубліковано за інформацією з описової частини проєкту «Заміна лавок на головній площі міста біля ПК «ХІМІК»

Інформація про всі  реалізовані проєкти Бюджету участі міститься за посиланням: https://pervom-rada.gov.ua/info/page/4626

Альбом: Нові лавки для городян, або як у Первомайському реалізуються проєкти бюджету участі 2019 р.
Дата публікації: 13:05 29.04.2020