Наш проект «Спецтехніка як фактор покращення спроможності громади в надзвичайних ситуаціях» став одним з переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє»
Наш проект «Спецтехніка як фактор покращення спроможності громади в надзвичайних ситуаціях»  став одним з переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

Наш проект «Спецтехніка як фактор покращення спроможності громади в надзвичайних ситуаціях» став одним з переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

У 2023 році Конкурсний комітет обласного конкурсу «Разом в майбутнє» оцінив 92 проєкти. Всього для реалізації обрали 45 проектів.

Проект «Спецтехніка як фактор покращення спроможності громади в надзвичайних ситуаціях»  має загальний бюджет 2 млн 900 тис.грн. Фінансування з обласного бюджету -  1 млн 050 тис.грн.

Проект передбачає придбання  автогідропідйомника.

Спецтехніка дозволить ефективно та швидко здійснювати роботи на висоті.

Це ремонтні та будівельні роботи, евакуація постраждалих в надзвичайних ситуаціях, а також участь у рятувальних операціях. Придбання автомобільного підйомника автовишки буде сприяти збільшенню потужності комунальної служби, що забезпечить швидке та якісне виконання робіт на висоті та знизить ризики травмування та нещасних випадків серед працівників.

 

 

Переглядів: 490
Дата публікації: 09:49 11.04.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>