Стратегія розвитку громади.
Стратегія розвитку громади.

Стратегія розвитку громади.

Хто має розробляти Стратегію розвитку громади?

Нещодавно ми розповідали про те, що наша команда, разом із залученими експертами, розпочали працювати над розробкою Стратегії розвитку громади. Постає питання, хто ж має розробляти Стратегію розвитку громади? Про це ви можете дізнатись у відеороліку. Нагадуємо що наразі триває етап збору інформації та анкетування мешканців громади, щоб врахувати спільне бачення щодо поточної ситуації та можливих перспектив розвитку.
Пропонуємо перейти за посиланням та зробити свій внесок у спільну справу творення майбутнього Первомайської громади пройшовши коротке опитування. Дякуємо за небайдужість.
Переглядів: 380
Дата публікації: 11:08 24.04.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>