Чергове засідання Виконкому.
Чергове засідання Виконкому.

Чергове засідання Виконкому.

Щойно відбулось квітневе засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області.

Сьогодні, 26 квітня 2023 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області.

З початку засідання головуюча на Виконавчому комітеті, заступник міського голови Ніна Харченко, оголосила  хвилину мовчання в пам'ять за загиблими ліквідаторами аварії на Чорнобильській АС. 

Протягом засідання було розглянуто низку важливих питань, серед  яких: питання виконання  місцевого бюджету за І квартал 2023 року, улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, питання зміни тарифів на побутові відходи, встановлення тарифів на ритуальні послуги, що надаватимуться населенню КП «Жилсервіс», земельні питання, питання житла та у справах дітей, тощо. Питання в більшості своїй були прийняті одноголосно. Члени виконавчого комітету надали дієві поради щодо економії пального КП «Жилсервіс» та запропонували розглянути можливість організувати  впровадження послуги з прибирання на кладовищі місць захоронень людей, чиї рідні не в змозі там наводити лад, та мають можливість заказати подібну послугу. Всі пропозиції були прийняті до уваги та будуть розглянуті найближчим часом.

 

Детальніше про рішення на офіційному сайті Первомайської міської ради в розділі « Прозоре місто | Документи | Проекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області» за посиланням

Альбом: Чергове засідання Виконкому.
Альбом: Чергове засідання Виконкому.
Альбом: Чергове засідання Виконкому.
Альбом: Чергове засідання Виконкому.
Альбом: Чергове засідання Виконкому.
Переглядів: 356
Дата публікації: 16:25 26.04.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>