Днями у Полтаві відбувся тренінг \"Розробка та впровадження інтегрованої моделі відновлення та розвитку громад\"

у складі 6 пілотних міських громад, фахівців ПРООН та експертів.

Разом з нашою громадою навчались  представники органів місцевого самоврядування міст Суми, Миколаїв, Кам'янське, Ніжин, Вознесенськ.

Первомайську міську територіальну  громаду представляв перший заступник міського голови Антон Орєхов.

Зараз відбувається масштабування діяльності Програм міжнародної технічної допомоги, спрямованої на відновлення та розвиток територіальних громад.

Наша громада в цьому напрямку плідно співпрацює з Програмою розвитку ООН.

На сьогодні розробка планів відновлення територіальних громад є одним з пріоритетних завдань.

Для цього потрібна якісна інтегрована модель впровадження, щоб  важливі ініціативи не залишилось виключно ідеями.

На тренінгу розглядали варіанти сценаріїв розвитку громади в повоєнний період та вивчали інструменти, які можна задіяти.

Цей захід є одним з безкоштовних навчальних курсів в рамках діяльності ПРООН.

Дякуємо за допомогу та сприяння розвитку нашої громади!

Альбом: Днями у Полтаві відбувся тренінг "Розробка та впровадження інтегрованої моделі відновлення та розвитку громад"
Дата публікації: 15:52 31.05.2023
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024