Новим партнерам бути?
Новим партнерам бути?

Новим партнерам бути?

Відсьогодні Італійці розглядають можливість стати партнером для нашої громади.

Сьогодні, 13 червня, в рамках проекту «Мости довіри», який реалізовує АМУ та Рада Європейських муніципалітетів та регіонів, міський голова Микола Бакшеєв мав нагоду презентувати Первомайську міську громаду керівництву одразу декількох муніципалітетів району Альто Міланезе (Ломбардія, Італія). Ця поїздка, у складі представників ще трьох громад з України, надає можливість  знайти партнерів в Італії та чітко окреслити майбутні шляхи співпраці. Впровадження європейських стандартів в усіх галузях життєдіяльності на рівні громад, приведення їх у відповідність до європейських вимог - ці компоненти необхідні для подальшої інтеграції України  до ЄС. А завдяки активному партнерству з громадами країн Європейського Союзу ми зможемо розвивати Первомайщину та  в цілому сприяти відновленню післявоєнної України.

Наявність європейських муніципальних партнерів дозволить нашій громаді брати участь у проєктах Єврокомісії зі створення реконструкції міської інфраструктури. Допоможе в цьому й історичний та практичний досвід створення та функціонування європейських міст. Адже не секрет, що більшість українських громад, в тому числі й наша громада, ще до війни не мали достатньо коштів на належне утримання інфраструктури. Усі значні реконструкції в місті Первомайський відбувалися за кошти іноземних «донорів», які були залучені в наслідок міжнародної активності міського голови та його команди. Практика показала що такі відносини є дієвими для Первомайщини. Тому слід підтримувати таку стратегію розвитку Первомайщини, залишаючись в добрих стосунках вже з наявними партерами, та налагоджувати нові зв’язки.  Ми гідні жити в себе вдома за європейськими стандартами і якістю життя!

Важливо розуміти, що європейські гроші та блага прийдуть лише разом зі зміною свідомості їх користувачів. Наприклад, потрібно почати з елементарного - ми повинні змінити своє ставлення до сміття та почати свідомо його сортувати, формувати енергоощадну поведінку, сповідувати прозорі демократичні цінності. Шануймо нашу громаду та наближаємося до Європи разом!

Альбом: Новим партнерам бути?
Альбом: Новим партнерам бути?
Переглядів: 92
Дата публікації: 16:05 13.06.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
ЗВІТ про проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг в територіальному центрі соціального   21.09.2023
Соціальна послуга паліативного догляду за місцем проживання (вдома)   06.09.2023
Щодо впровадження нової соціальної послуги паліативного догляду (стаціонарного)   01.09.2023
В Терцентрі Первомайської міської ради запроваджено нову соціальну послугу - паліативний догляд в ум   01.09.2023
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуги з управління побутовими відходами   29.08.2023
Оголошення про проведення аукціону з оренди нежитлового приміщення 1-234 загальною площею 22,8 кв.м.   25.08.2023
Оголошення про проведення аукціону з оренди нежитлового приміщення 1-204 загальною площею 14,0 кв.м.   25.08.2023
Увага! Населенню постраждалому внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектр   22.08.2023
Постанова № 7 "Про визнання обраним депутатом Первомайської міської ради Харківської області Крушени   15.08.2023
Ми в соціальних мережах   15.08.2023
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>