НАЗК очікує рішення Парламенту України щодо відновлення обов’язкового електронного декларування посадовців та фінансового звітування політичних партій.
НАЗК очікує рішення Парламенту України щодо відновлення обов’язкового електронного декларування посадовців та фінансового звітування політичних партій.

НАЗК очікує рішення Парламенту України щодо відновлення обов’язкового електронного декларування посадовців та фінансового звітування політичних партій.

Світовий банк підтримує відновлення декларування публічних службовців, фінансового звітування політичних партій та реалізацію Антикорупційної стратегії.

Представники Світового банку висловили готовність підтримувати пріоритетні напрями роботи Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Зокрема, вони виступають за ефективне виконання Державної антикорупційної програми (ДАП) усіма органами влади України, відновлення обов’язкового електронного декларування посадовців та фінансового звітування політичних партій. 


“Зараз увесь світ стежить за діями України не тільки на фронті, але й на полі бою проти корупції. Наша держава зацікавлена у тому, щоб очиститися від корупції, адже від цього залежить розбудова сфер безпеки і оборони, а також ефективність та прозорість процесів, пов’язаних з відбудовою. Уже затверджено Антикорупційну стратегію та програму з її виконання – це важливі системні кроки на цьому шляху. Наступним викликом є ефективна імплементація цих документів. НАЗК вже на фінальній стадії розробки спеціальної платформи, за допомогою якої кожен зможе в режимі реального часу слідкувати за виконанням заходів ДАП органами влади”, – підкреслив Голова НАЗК Олександр Новіков  під час зустрічі з Мугамаду Діогне, Віце-президентом з питань доброчесності (INT) у Групі Світового банку та з Віце-президентом з аудиту Світового банку Анке Д’Анджело. 


Голова НАЗК також провів зустрічі керівником департаменту комплаєнсу Александрою Хаберсон та керівником департаменту розслідувань Девідом Хоуксом і висловив готовність НАЗК переймати найкращі практики від фахівців Світового банку.


“НАЗК очікує рішення Парламенту України щодо відновлення обов’язкового електронного декларування посадовців та фінансового звітування політичних партій. Це є фундаментом запобігання корупції та реальним інструментом перевірки на доброчесність посадовців та партій. Відновлення декларування є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду до України в рамках надання кредиту, а також  першою рекомендацією країн G7 до нашої держави”, – зазначив Олександр Новіков.


Представники Світового банку заявили про необхідність забезпечення незалежності антикорупційних органів в Україні, а також вкотре висловили чітку підтримку України в антикорупційній діяльності.


Джерело інформації: Офіційний сайт НАЗК.

Переглядів: 217
Дата публікації: 08:33 21.06.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога дітям загиблих (померлих) захисників і захисниць України   12.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога на оплату житлово-комунальних послуг   12.06.2024
Звіт про періодичне відстеження результативності рішення міської ради від 11.09.2014 №1051-61/6 "Про   07.06.2024
Виплата часткової компенсації за виготовлення та встановлення пам’ятних знаків (надгробків) на могил   03.06.2024
Компенсація оплати за навчання захисникам і захисницям України   03.06.2024
Співпраця з КНП "Центр Життєстійкості". Про надання послуги життєстійкості   03.06.2024
соціальна картка Терцентр   22.05.2024
соціальна картка Життєстійкість   22.05.2024
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>