Ми раді повідомити про старт проєкту “Підтримка соціальної інтеграції та психотерапевтична підтримка ВПО в партнерських громадах”
Ми раді повідомити про старт проєкту “Підтримка соціальної інтеграції та психотерапевтична підтримка ВПО в партнерських громадах”

Ми раді повідомити про старт проєкту “Підтримка соціальної інтеграції та психотерапевтична підтримка ВПО в партнерських громадах”

Проєкт триватиме з червня по грудень 2023 року та буде направлений на поліпшення соціалізації внутрішньо переміщених осіб в громаді через збільшення їх можливостей отримувати психологічну, інформаційну та навчальну допомогу.

В цій подорожі ми раді вітати наших партнерів Широківську, Чернігівську, Томаківську, Нововодолазьку та Первомайську громади, з якими ми вже мали можливість реалізувати спільні проєкти.

Ми прагнемо досягнути відчутних результатів для вирішення нагальних проблем ВПО:

створити 5 кол-центрів для ВПО. Це дозволить спростити доступ до інформації від влади та пришвидшить терміни реагування на потреби ВПО. Для функціонування кожного кол-центру ми плануємо передати ноутбук і три ІР-телефони.

провести 12 психотерапевтичних тренінгів для 120 ВПО для надання підтримки та стабілізації психологічного стану.

посилити навички волонтерів, які співпрацюють з ВПО у сфері ненасильницької комунікації, вміння визначати потреби, роботи з конфліктами;

покращити обізнаність з підприємницької діяльності для ВПО. 50 відібраних учасників пройдуть онлайн навчання з 6 модулів щодо розвитку та створення бізнесу.

створити 100 примірників інформаційних матеріалів про роботу кол-центру з зазначенням номера телефону, питаннями з якими можна звернутися та графіком роботи.

провести партисипативну оцінку у 5 фокус-групах, що дасть можливість органам місцевого самоврядування напрацьовувати політики взаємодії та роботи з внутрішньо переміщеними особами.

Органи місцевого самоврядування отримають платформу, яка стане інструментом спрощення комунікацій з громадськістю особливо в умовах війни.

Наш проєкт охоплює широкий спектр заходів, спрямованих на сприяння соціальній інтеграції та підтримці. Ми разом із нашими експертами проведемо заходи для представників внутрішньо переміщених осіб для підвищення їх навичок та спроможності адаптуватись на новому місці.

Проєкт Асоціації учасницького розвитку громад «Підтримка соціальної інтеграції та психотерапевтична підтримка ВПО в партнерських громадах» реалізується в межах проєкту «Фенікс»: Сильна Україна під час війни», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу

#phoenixproject #ПрямуємоРазом
 

 

Переглядів: 139
Дата публікації: 13:35 23.06.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>